Сервісний центр UROVO

   

   Наш сервісний центр є авторизованим сервісним центром по гарантійному та післягарантійному ремонту обладнання торгової марки "UROVO". Ремонт обладнання проводиться виключно на території сервісного центру, виїзд не проводиться. Доставка і повернення обладнання в наш сервісний центр здійснюється самостійно або кур'єрськими службами за рахунок клієнта. Наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід роботи в галузі ремонту обладнання, завдяки чому ремонт проходить швидко і не вимагає подальших звернень в подальшому.


   Діагностика обладнання торгової марки "UROVO" в нашому сервісному центрі проводиться безкоштовно. Орієнтовна вартість ремонту узгоджується з клієнтом після безкоштовної діагностики обладнання.


   На складі сервісного центру є великий вибір запчастин устаткування ТМ "UROVO", з цього ремонт обладнання проводиться в найкоротші терміни. Для отримання більш детальної інформації по вартості комплектуючих на обладнання, телефонуйте за телефонами вказаними на сайті або пишіть на пошту sales@urovo.com.ua


   Увага: Ремонт інших торгових марок обладнання наш сервісний центр не здійснює!