Оплата

 

Безготівковий розрахунок

 Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється: після оформлення замовлення, менеджер магазину відправляє Вам рахунок-фактуру в електронному вигляды, зручним месенджером або на email. Рахунок-фактуру можете оплатити в касі будь-якого банку (при оплаті враховуйте комісію відповідно до тарифів банку), або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

 

Онлайн оплата LiqPay або Приват24

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa і / або MasterCard. Після вибору цього виду платежу Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
 Накладений платіж

Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару через кур'єрську службу (в відділенні кур'єрської служби або у кур'єра). Дана послуга є платною і у вартість товару не входить, її вартість розраховується згідно тарифів кур'єрської служби.Якщо відсутній спосіб оплати, який буде Вам зручний, зв'яжіться з нашим менеджером і опишіть найбільш прийнятний спосіб оплати для Вас. Ми зробимо все залежне від нас, щоб цей спосіб в максимально короткий термін з'явився на нашому сайті.