Безкоштовне тестування

   Наша компанія пропонує унікальні умови ознайомлення з обладнанням UROVO. У Вас і Вашої компанії є можливість безкоштовно познайомитися з нашим обладнанням протягом 2-х тижнів.

   Для цього Вам потрібно вибрати модель для тестування і узгодити з нашим менеджером умови тестування. Умови можуть бути заставні і беззаставні:
     - заставні, оставляестя 100% сума за обрану модель тестування, по закінченню тестування сума повертається (після повернення і перевірки обладнання на дефекти);
     - беззаставні, оформляється договір тестування з актом передачі обладнання (доставка здійснюється тільки на юридичну адресу підприємства).

   Обладнання видається на тестування тільки в ознайомлювальних цілях, для перевірки працездатності програмного забезпечення, зручності використання і візуального знайомства, робота з обладнання на виробництві, складі, тощо заборонена.

   Доставка обладнання здійснюється за рахунок клієнта, кур'єрською службою "НОВА ПОШТА", в обидві сторони з усією строгістю збереження страхової вартості обладнання при відправці кур'єрською службою.