Доставка

Шановні клієнти, наш інтернет-магазин на жаль через COVID-19 змушений працювати з невеликими обмеженнями,  усі особисті відвантаження товару зі складу припинені, ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ КУР'ЄРСЬКУ СЛУЖБУ "НОВА ПОШТА".

Доставка по всій території України кур'єрською службою "Нова Пошта"

Робота з юридичними особами:
 Відправка товару здійснюється відповідно до умов укладеного договору або повної оплати виставленого рахунку.
Додатково:
 - при відправленні товару здійснюється страховка по повній вартость товару;
 - доставку товару cплачує покупець.

Робота з фізичними особами: 
  Доставка товару здійснюється накладною платою або по повній передоплаті на банківську карту. При цьому у Вас завжди є можливість попереднього огляду і перевірки товару перед його оплатою. Відправлення здійснюється після оформлення замовлення на сайті або у менеджера контакт-центру за телефоном. Всі замовлення підтверджені менеджером до 16.00 відправляються у цей же день. Замовлення, узгоджені пізніше 16:00 відправляються на наступний день.
   Додатково:
- при замовленні накладною платою, клієнт зобов'язується здійснити передоплату в розмірі 2% від вартості товару, як заставна сума за послуги кур'єрської доставки у разі відмови від товару;
  - при відправленні товару здійснюється страховка по повній вартість;
  - доставку товару оплачує покупець.

Шановні клієнти! При отриманні замовлення кур'єрської служби рекомендуємо відкрити посилку, перевірити замовлення і візуально оглянути пристрій, включити його до першого запуску (вітання на екрані).