ACS Mobile

Артикул:
ACS Mobile


0₴ з ПДВ


Повністю готове рішення для роботи з товарами на Вашому складі або в магазині!

Дозволяє швидко автоматизувати облік та інвентаризацію товарів у магазинах і невеликих складах.

Універсальне мобільне рішення для автоматизації обліку на складських підприємствах, торгових залах і складах при магазинах із застосуванням технології штрихового кодування. Можливість проведення інвентаризації основних засобів на підприємстві.

Завантаження вивантаження даних у мобільний додаток через файли CSV, XML.


Підтримка усіх складських операцій
Додаток дозволяє здійснювати зручне і швидке приймання товарів, підбір товарів, відвантаження товару, складання і переміщення товарів на склад по штрих-коду
Інформація про товари
Виведення усієї потрібної інформації про товари на екран після сканування штрих-коду: артикули, найменування, залишки і ціни, використовуючи виведення додаткових відомостей про товари.
Інвентаризація товарів
Додаток дає змогу  з легкістю провести інвентаризацію товарів по штрих-коду з наступною вивантаженням списку в Вашу інформаційну систему, 1С або файл excel. Также можливо інвентаризація ОЗ (основних засобів ).
Датаколлектор
Функція "датаколлектор" (DataCollector) - це інструмент для простого і швидкого збору штрих-кодів, якщо потрібно швидко зібрати ШК товарів в один список для подальшої обробки.
Підтримка bluetooth сканерів
Підтримка bluetooth сканерів штріхкодів усіх виробників. Можливість встановити ПЗ на телефон підключити bluetooth сканер і отримати повноцінний термінал збору даних.
Мобільна переоцінкаКонтроль цін у магазині та оперативний друк нових цінників з мобільного принтеру.
Підтримка друку на мобільний принтер етикеток
Використовуйте додаток в зв'язці з мобільним принтером Bluetooth або WiFi і друкуйте будь які етикетки і цінники прямо з програми.
Обмін даними з типовими конфігураціями 1СБесплатное предоставление написанной внешней обработки к типичным конфигурациям 1с.
Підтримка 1С драйверів підключаємого обладненняМожливість підключити ПЗ ACSMobile до типових конфігурацій 1С (УТ, ERP, Роздріб, УНФ, тощо) термінал збору даних і проводити обмін з 1С у типовому режимі роботи з ТСД.
Підтримка Web-Сервісів обладнання
Завантаження довідника номенклатури з цінами і характеристиками з типовиих конфігурацій 1С завдяки стандартному Web-Сервісу через WiFi або сотовий зв'язок.