Сканер-кільце Urovo R70 Bluetooth

Артикул:
U2-2D-R70-Z


9030₴ з ПДВ


ВІЛЬНА МОБІЛЬНІСТЬ

Продуманий дизайн і ергономіка рішення допомагають персоналу працювати комфортно, прискорюють виконання завдань і покращують якість роботи зводячи його на новий рівень. Підключайте сканер-кільце R70 до наручних терміналу збору даних UROVO U2 і насолоджуйтеся роботою!

ЧАС РОБОТИ СКАНЕРА

Сканер-кільце R70 оснащений АКБ ємністю 1000мАч, що дозволяє працювати до 7.5 годин в безперервному режимі сканування з інтервалом в 1 секунду. У сканері передбачено два інтерфейси для швидкої зарядки: Micro-USB і POGO PIN для використання зарядної станції.

СКАНУВАННЯ ШТРИХ-КОДІВ

Технологія сканування області дозволяє сканувати будь-які лінійні і двомірні штрих-коди. Декодування зображення оптимізовано до 30 кадрів в секунду. Оптичні можливості зчитувача забезпечують швидке захоплення штрих-коду і сканування під кутом.

ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ

Bluetooth 4.0 значно економить енергоспоживання і оптимально тримає сигнал виключаючи обриви зв’язку з пристроями. Підтримка передачі даних Wireless на частоті 2ГГц дозволяє підключити R70 до ПК використовуючи спеціальний ресивер на відстані до 80 метрів.

МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ І НАДІЙНІСТЬ

Сканер-кільце R70 виконаний в новому дизайні з високоякісних промислових матеріалів і захищений від пошкоджень. Конструкція сканера передбачає захист від вологи і пилу. Всі механізми пристрою надійно захищені від зовнішніх впливів і пошкоджень.

Продуктивність

Основна батарея (мАг)
Перезаряджається, літієва 1000мАч, час роботи 8-10 годин і більше в залежності від умов використання, час повної зарядки менше 4 годин. Підтримка функції для зарядки сканера-кільце.

Зчитувач

Скануючий модуль
Zebra SE2707
Швидкість сканування
30 кадрів / сек
Оптична система
Білий світлодіод (White LED Illumination); червоний світлодіодний індикатор (Aimer)
Чутливість
"Нахил: 360 °, Крок ± 45 °, Зсув ± 40 °"
Штрих-коди
Aztec Code, Codabar, Codablock F, Code 11, Code 16K, Code 128, Code 2 of 5, Code 39, Code 49, Code 93, Data Matrix, EAN/JAN-13, EAN/JAN 8, EAN-UCC Composite Codes, EAN-UCC Emulation, IATA Code 2 of 5, Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, MaxiCode, MicroPDF417, MSI, PDF417, Postal Codes (Australian Post, British Post, Canadian Post, China Post, Japanese Post, Korea Post, Netherlands Post, Planet Code, Postnet), Plessey Code, PosiCode, QR Code, RSS Expanded, RSS Limited, RSS-14, TCIF Linked Code 39, Telepen, Trioptic Code, UPC-A, UPC E”

Бездротова передача даних

Wi-Fi
Підтримка бездротового зв'язку з ПК в частоті 2.4ГГц на відстані 80 метрів, необхідно використовувати спеціальний ресивер (поставляється опціонально) MAC адреса вказана на коробці, все сканери-кільця мають свій унікальний MAC адрес для підключення в бездротовій мережі
Bluetooth
Версія: 4.0, радіус дії 10 метрів в межах візуальної дистанції низького споживання енергії «low energy»

Умови експлуатації та фізичні характеристики

IP-рейтинг
IP54
Кількість клавіш
Включення / відключення живлення сканера (power on / off); дві кнопки сканування; призначена для користувача кнопка
Робоча температура
–10°C - +50°C
Вага (гр)
60
Габарити (мм.)
66 х 44 х 24мм
Комплектація
Кабель Micro-USB, ремінець на палець, інструкція
Інтерфейси
Micro USB - зарядка через кабель; POGO PIN для зарядки через станцію (поставляється опціонально)
Колір
Чорний, з помаранчевою кнопкою сканування.
Вологість
Від 5% до 95% без конденсації
Стійкість до падінь
Захищений від падіння на бетонну гладку поверхню з висоти 1.2 метри
Температура зберігання
–40°C - +60°C

Сканер штрих-кодів

Роздільна здатність
640 x 480
Мінімальний контраст
35%

Додатково

Індикація
Триколірна індикація: підключення Bluetooth колір синій, індикатор живлення колір червоний, установки і робочі налаштування колір зелений; Сигнал успішного подсключенія сканера-кільця, сигнал успішного сканування штрих-коду, сигнал помилки
Cертифікація
CCC, CE, RoHS
Опціонально
4-х слотова зарядна станція: 2 слота для зарядки запасних акумуляторів, 2 слота для зарядки сканера-кільце Bluetooth моделей: R71 (1D Laser) і R72 (2D Imager), стилус для ємнісного екрану; ресивер для підключення до ПК; USB кабель; адаптер

Брошюра UROVO R70 copy UA (укр).pdf

Аксесуари